Náš příběh

Jak vznikly Bibisky

Za všechno můžou oni!

Ti moji chlupáči. Můj největší životní koníček, láska a radost. Jmenuji se Beata a jsem hrdou paničkou tří briardů, Rebeccy, Kenza a Weslyna.

Každý z nich má odlišnou životní náplň a jídelníček. Rebecca závodně pase ovce. Potřebuje svaly, sílu a výdrž. Proto když přijde čas na odměny, vybírám jen ty zdravé a skutečně výživné.

Kenzo má špatně vyvinuté kyčelní klouby a odjakživa slabé nožky. Neustále hlídám jeho váhu, aby klouby nebyly přetížené.
Chodíme na hydroterapie a posilujeme běháním po vrcholcích nejen moravských hor. K jeho velkým radostem patří i mlsání, což je v jeho případě opravdovou hrozbou.

Weslyn je ještě štěně, a proto i ona potřebuje k vývoji kvalitní jídelníček.

Strávila jsem dlouhé hodiny na internetu i ve zverimexech hledáním pamlsků, které by byly pro moje chlupaté příšery vhodné. Nabídka trhu mě ale neuspokojila. Rozhodla jsem se tedy vzít to do vlastních rukou.
Začala jsem vyrábět pamlsky převážně ze sušeného masa, kde 100 % sušeného masa obsahuje opravdu 100 % sušeného masa – žádné konzervanty, barviva a další aditiva, která běžně bývají součástí psích doplňků.

A tak jsem si každý rok dělala vlastní zásoby sušeného masa a vnitřností.

Nejdříve jsem zásobovala pouze své pejsky, brzy se však přidala moje rodina, bližší i vzdálenější známí, až mě zájem o moje výrobky donutil změnit obor a začít se naplno věnovat výrobě sušených pamlsků.
Vyrábím Jerky se 100% obsahem čerstvého masa. Bez jakýchkoliv aditiv a s vysokým obsahem bílkovin.

Maso krájím na velmi tenké plátky, které lze snadno roztrhat na menší kousky, vhodné k odměňování psů při výcviku.

Chcete si být jistí, čím své mazlíčky krmíte? Koukněte na moji nabídku a nabídněte svým čtyřnohým přátelům zdraví a vitalitu v jedinečném pamlsku.

Dopřejte jim to nejlepší. Zaslouží si to.

Koupit zdravý pamlsek
Web vytvořili Black Point a Zuz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram